مقایسه کردن telegram کانال تلگرام فوتبال

مقایسه کردن: telegram کانال تلگرام فوتبال لیونل مسی یامهدی عج Football Lionel mesi

گت بلاگز Uncategorized بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

تهیه کننده | اتفاق عجیب | تلویزیون | تلویزیون | مشاهده | داستان | منتقدان | سریال | سریالی | داستان

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017 

برای تابستان سال 2017 و گذراندن اوقات فراغت خود میتوانید از سریال هاي برتر دنیا مشاهده کنید که ما در این مقاله معرفی نموده ایم. گاردین گزارشی منتشر کرده که در آن لیست آثاری راکه قرار است از شبکه هاي تلویزیونی گوناگون در دنیا اکران شود، ذکر کرده هست. به نظر میرسد شبکه ها بعد از مدتی رخوت دوباره به بحبوحه بازگشته اند.

پزشک هو

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

شبکه اکران کننده: بی.بی.سی/ فصل 26

باورتان میشود این سریال از سال 1963 در حال اکران است و هنوز هم مخاطب دارد؟ سریال ماجراهای کاراکتری به نام تیم لورد است که به نام «پزشک» آشنا میشود و با بهره گیری از اتومبیل زمانی به نام تاردیس دنیا را کشف می کند. سیدنی نیومن، سی.دبلیو وبر و دونالد ویلسون خالقان این سریال میباشند.

این سریال دیگر جزیی از فرهنگ بریتانیا محسوب میشود. گرچه اکران سریال در طول این چهل و چند سال به صورت مداوم نبوده. در حقیقت سریال تا سال 1989 اکران شد. جهت احیای آن تلاش ناموفقی در سال 1996 داشتند ولی سال 2005 بود که سری اخیر آن روی آنتن رفت. پیتز کابالدی دوازدهمین بازیگری است که نقش قهرمان فیلم را بازی میکند. حتی با وجود تکنولوژی هاي اخیر باز هم سریال «پزشک هو» در اصل انگار جهت فرزند ها ساخته شده.

تهیه کننده | اتفاق عجیب | تلویزیون | تلویزیون | مشاهده | داستان | منتقدان | سریال | سریالی | داستان

* اگر دوستش دارید این ها را هم مشاهده نمایید: کشیش، بلیک 7

بازماندگان

شبکه اکران کننده: اچ.بی.او/ فصل سوم

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

سریال فانتزی/ ماجراجویانه/ روانشناسانه دیمون لیندلوف و تام پروتا خیلی سریع تبدیل به کالت شد. با موسیقی درجه یک ماکس ریشتر در فصل اول و بازی جاستین ترو در نقش اصلی. این سومین و آخرین فصل از سریال «بازماندگان» هست. داستان سریال سه سال قبل از یک اتفاق جهانی به نام «خروج ناگهانی» اتفاق میوفتد. سه سال بعد یک اتفاق عجیب میوفتد: ناپدید شدن همزمان و غیرقابل توضیح 140 میلیون نفر، دو درصد از جمعیت دنیا در اکتبر سال 2011.

فصل اول حول خانواده اي به نام گاروی می گردد که با یک شهر تخیلی در نیویورک آشنا میشوند. کوین گاروی رییس پلیس هست. در فصل دوم خانواده به یک شهر خیالی دیگر نقل مکان میکنند. سومین و آخرین فصل سه سال بعدتر یعنی 2018 اتفاق میوفتد درست 14 روز قبل از هفتمین سالگرد «خروج ناگهانی».

تهیه کننده | اتفاق عجیب | تلویزیون | تلویزیون | مشاهده | داستان | منتقدان | سریال | سریالی | داستان

* اگر دوستش دارید اینها را هم مشاهده نمایید: لاست، خط خون

کشیش

شبکه اکران کننده: اي.ام.سی/ فصل اول

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

تیم بامزه ست روگن، سام کاتلین و اوان گلدبرگ این بار در تلویزیون دور هم جمع شده است اند تا دیوانه بازی هایشان را به نمایش بگذارند. با این وجود سریال «کشیش» با کمدی هاي مرسوم انها تفاوت دارد. ترکیبی از درام و کمدی سیاه است و اقتباسی از یک کمیک بوک که به وسیله کمپانی مشهور دی.سی انتشار یافته هست.

سریال قرار بود در 10 قسمت سال 2016 اکران شود ولی بعد سازندگان آن اعلام کردند نسخه جدیدی را در 13 اپیزود سال 2017 به نمایش در می آورند.

کمیک بوک قصه مردی به نام جسی کاستر را روایت می کند که کشیشی در یکی از شهرهای کوچک تگزاس هست. به صورت تصادفی یک موجود ماوراالطبیعه وی را تسخیر می کند. یک جور مقابله میان فرشته و شیطان. سریال سرشار از حس شوخ طبعی است و دیوانگی روگن و گلدبرگ این جا در بحبوحه خودش قرار دارد.

* اگر دوستش دارید اینها را هم مشاهده نمایید: پسران هرج و مرج.

سیلیکون ولی

شبکه اکران کننده: اچ.بی.او/ فصل پنج

کمدی ساخته مایک جاج، جان آلتشولر و دیو کرینسکی سال 2014 جهت نخستین بار روی آنتن رفت. فصل او هشت اپیزود داشت. شهرت سیلیکون ولی به علت قرارگرفتن شرکت هاي بزرگ و مشهور انفورماتیک در این منطقه هست. سریال در حقیقت درمورد تعدادی از مغزهای نخبه اي است که در این نقطه از کشور آمریکا فعالیت میکنند. جایی که هزاران شرکت استارتاپ وجود دارد و یک سوم سرمایه گذاری هاي ریسک پذیر کشور آمریکا در این منطقه صورت می گیرد.

قهرمان سریال ریچارد هندریکس برنامه نویس خجالتی و عزلت نشینی است که در یک شرکت بزرگ اینترنتی کار می کند. در آخر فصل قبل ریچارد و همکارانش از لحاظ کاری و مالی دچار بدشانسی هاي زیادی شده است بودند و عقب گردی در کارشان داشتند. سریال رتبه 177 را میان 250 سریال برتر imdb دارد

و بازدیدکنندگان هم امتیاز بافایده 8.6 را از 10 به آن داده اند. منتقدان شوخی هاي هوشمندانه سریال را تحسین می کنند و باید گفت «سیلیکون ولی» از فصل دوم به بعد کاملا روی غلتک افتاده هست.

* اگر دوستش دارید این ها را هم مشاهده نمایید: گسترش شکست خورده «arrested development»

داستان ندیمه

شرکت اکران کننده: هولو/ فصل اول

پدیده سریالهای 2017 که هم مخاطبانش و هم منتقدان را تسخیر کرد. این سریال روشنفکرانه اقتباسی از یکی از کتاب هاي مارگارت آتوود است که سال 1985 منتشر شد و بروس میلر سراغش رفته و یک سریال درجه یک از روی آن ساخته هست. موفقیتش آنقدر عمده بود که تصویب شد فصل دومش هم ساخته و سال 2018 اکران شود.

داستان در ویرانشهری در آینده نزدیک رخ می دهد. جایی که اداره دولت به دست نیروهای تندرو و توتالیتر است و به نظر میرسد یک جنگ داخلی دیگر ایالات امریکا را ترساندن میکند. جامعه کاملا طبقه بندی شده است است و جایگاه زنان در آن بسیار نازل. زنان اجازه کار یا داشتن پول یا حتی خواندن ندارند.

در این میان اوضاع یکسری بدتر هست: زنانی که به آن ها ندیمه می گویند و مجبورند در منزل اشراف کار کنند و خواسته هاي آن ها را برآورده کنند. امتیاز سریال در imdb خیلی بافایده و 8.8 از 10 هست. منتقدان سریال را زنده و برانگیزاننده میدانند.

* اگر دوستش دارید این ها را هم مشاهده نمایید: آینه سیاه، مرد در قلعه بلند

استاد هیچ

شبکه اکران کننده: نت فلیکس/ فصل دوم

این کمدی- درام تلویزیونی به وسیله عزیز انصاری و آلن یانگ ساخته شده است و انصاری کمدین و نویسنده هندی- آمریکایی در نقش اول سریال بازی هم می کند. دو «با بازی انصاری» جوان سی ساله اي است که تلاش می کند راهش را جهت زندگی در ابرشهر نیویورک باز کند. فصل اول که منتقدان تحسین اش کردند در حال حاضر جزو 10 سریال برتر سال هست

و نامزد چند جایزه هم شده. فصل اول آن سال 2015 روی آنتن رفت و قرار بود فصل دوم سال 2016 اکران شود که یک سال به تعویق افتاد. اسم سریال ضرب المثلی است که به اشخاصی اشاره دارد که در هر کاری مهارت مختصری دارند ولی در هیچ اساس اي متخصص و عمیق نمیشوند.

منتقدان 91 امتیاز به سریال دادند و آن را برترین کمدی سال و یک کمدی- رمانتیک بالغانه نامیدند. از اپیزود دوم این فصل سریال بحبوحه می گیرد و بامزه می شود. برداشت هایي منحصر به فرد از غذا، روابط و چیزهای به ظاهر پیش پاافتاده دیگر دارد. حضور انصاری هم درگیرکننده و هوشمندان هست.

* اگر دوستش دارید اینها را هم مشاهده نمایید: پارک ها و تفریحگاه ها

کیمی اشمیت شکست ناپذیر

شبکه اکران کننده: نت فلیکس/ فصل سوم

این سیت کام قشنگ را تینا فی، کمدین مشهور آمریکایی ساخت کرده هست. روبرت کارلاک هم کنارش قرار گرفته تا یکی از قشنگ ترین محصولات کمدی تلویزیون روی آنتن برود. الی کمپر نقش مهم سریال را بازی میکند و اصلا نطف سریال هنگامی که شکل گرفت که تهیه کننده هاي شبکه NBC از تینا فی درخواست کردند جهت بازیگر و کمدین آمریکایی، الی کمپر یک سریال بنویسد تا توانایی هایش را گسترش بدهد.

عبارات مهم : تهیه کننده – اتفاق عجیب
فی گفت که انها در صورت کمپر یک جور معصومیت و در عین حال قدرت کشف کردند. اول قرار بود داستان سریال از این قرار باشد که کمپر از کمای طولانی مدت بیرون بیاید ولی این ایده به علت خط داستانی تکراری اش رد شد. در فصل اول کیمی اشمیت «با بازی کمپر»، جهت پانزده سال دزدیده میشود و دوستانی پیدا می کند

که با هم فرار می کنند. کیمی بعد از فرار ترجیح می دهد در نیویورک زندگی کند و پرستار پسر 10 ساله زنی به نام ژاکلین میشود. در فصل دوم او از کارکردن جهت ژاکلین خسته شده است و دنبال کار جدیدی جهت خودش میگردد.

* اگر دوستش دارید این ها را هم مشاهده نمایید: خانواده مدرن، 30 راک

قله هاي دوقلو

شبکه اکران کننده: شو تایم/ فصل اول

سال 1990 دیوید لینچ، کارگردان بزرگ سینما درامی جنایی در دو فصل ساخت که مورد دقت مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. داستان این فصل اخیر که در حقیقت احیای آن سریال است 25 سال بعد از این می گذرد که ساکنان آن شهر عجیب و دیدنی از جنایت ملکه ارزش شوکه و مبهوت شده است اند. در واقع این فصل ادامه اي جهت همان سریال ABC است که داستانش در همین فصل روایت و در 18 اپیزودش تمام می شود.

لینچ و همکارش مارک فراست، سال ها روی این ایده کار کردند. بازگشت دیوید لینچ به تلویزیون آنقدر مهم بود که دو قسمت اول این سریال در جشنواره کن قرار است به نمایش دربیاید و رونمایی شود. درمورد داستان این سریال هنوز داستانی منتشر نشده ولی مدیر شبکه شوتایم اظهار کرده که: «قلب سریال داستان همان قهرمان سریال 1990 یعنی بازرس کوپر هست

که سفر اودیسه واری را شروع می کند.» بازیگران نقش هاي مهم همان قبلی ها میباشند. لینچ بعد از متوقف شدن سریالش در سال 1991 فیلمی به همین عنوان ساخت.

* اگر دوستش دارید اینها را هم مشاهده نمایید: چیزهای عجیب، گمشده «لاست»

منزل پوشالی

شبکه اکران کننده: نت فلیکس/ فصل پنجم

نخستین تیزری که از فصل پنجم این سریال منتشر شد طرفدارانش را میخکوب کرده هست. فصل اخیر آخرهای این ماه اکران خواهدشد. مهمترین درام سیاسی این سال هاي تلویزیون دیگر نیاز چندانی به معرفی ندارد. اقتباسی از یک سریال انگلیسی محصول شبکه بی.بی.سی که در آنجا مرد میانگین ولی زیرک و آب زیرکاهی جهت رسیدن

به اولیه وزیری تلاش میکرد. از روی مینی سریال بی.بی.سی بو ویلیمون سریالی ساخت که در حقیقت سیاست هاي امروز ایالات امریکا را زیر پرسش می برد.

سریالی که مایه هاي «مکبث» را می شود در آن پیدا کرد. فرانک آندروود «با بازی کوین اسپیسی» نماینده کنگره تشنه قدرت است که در طول چهار فصل قبلی به هر ترتیبی شده است خودش را به ریاست جمهوری آمریکار سانده. همسرش، کلر هم در طول این مسیر با زیرکی وی را همراهی می کند

در حالی که روابط خودشان عمده درخشان نیست ولی هر دوی آن ها خواستار حضور در ساختار قدرت میباشند. می گویند فصل اخیر سریال به ریاست جمهوری ترامپ و جمهوری خواهان هم انتقاداتی وارد خواهدکرد.

* اگر دوستش دارید این ها را هم مشاهده نمایید: بال غربی، همسر مفید

بازی تاج و تخت

شبکه اکران کنند: اچ.بی.او/ فصل هفتم

برای دوستداران این سریال فانتزی جنگ میان اژدها و گرگ و بقیه خاندان ها بر سر رسیدن به تخت آهنین به نقطه بحبوحه خودش رسیده هست. فصل ششم دو اپیزود داشت که منتقدان به شدت تحسین اش کردند. فصل هایي که کاملا سینمایی ساخته شده است بود و در بین انها صحنه هاي نبرد مورد دقت زیادی قرار گرفت.

این سریال اکثر از هر سریال دیگری در طول تاریخ دانلود شده: چه قانونی و چه غیرقانونی و این فصل یکی مانده به آخر آن است که احتمالا رکوردهای زیادی بزند.

گرچه مسئولان شبکه دلواپس میباشند هرگز بعد از تمام شدن «بازی تاج و تخت» کفگیر اچ.بی.او به ته دیگ بخورد، اخیرا اعلام کرده اند که چهار اسپین آف جهت سریال خواهندساخت که بعد از تمام شدن قصه مهم اکران میشود. دعوا در فصل اخیر میان سرسی لنیستر، دنریس تار گرین و سانسا استارک

و جان اسنو خواهدبود. از طرف دیگر خطر وایت واکرها هم جدی تر شده است هست. این سریال با نشانه هاي اسطوره شناسی تا به حال چند جایزه مهم به منزل برده هست.

* اگر دوستش دارید این ها را هم مشاهده نمایید: منزل پوشالی، وایکینگ

واژه های کلیدی: تهیه کننده | اتفاق عجیب | تلویزیون | تلویزیون | مشاهده | داستان | منتقدان | سریال | سریالی | داستان

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

بهترین سریال های روز دنیا جهت تابستان 2017

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz