مقایسه کردن telegram کانال تلگرام فوتبال

مقایسه کردن: telegram کانال تلگرام فوتبال لیونل مسی یامهدی عج Football Lionel mesi

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تاکید ظریف بر تقویت همکاری‌ کشور عزیزمان ایران و پاکستان جهت تضمین امنیت مرزهای دو کشور

وزیر امور خارجه کشورمان در دیداری با همتای پاکستانی خود بر تقویت همکاری‌ها در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی تاکید کرد. 

تاکید ظریف بر تقویت همکاری‌ کشور عزیزمان ایران و پاکستان جهت تضمین امنیت مرزهای دو کشور

تاکید ظریف بر تقویت همکاری کشور عزیزمان ایران و پاکستان جهت تضمین امنیت مرزهای دو کشور

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه کشورمان در دیداری با همتای پاکستانی خود بر تقویت همکاری ها در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که جهت گفت وگو و مشورت با مقامات پاکستان، در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی به این کشور سفر کرده هست، با خواجه محمد آصف همتای پاکستانی خود دیدار و ضمن تاکید بر تقویت همکاری های دو کشور در تمامی زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی گفت: ضرورت دارد کشور عزیزمان ایران و پاکستان به عنوان دو کشور دوست و همسایه و دارای مرزهای یکسان در خصوص تضمین امنیت مرزهای دو کشور و جلوگیری از نفوذ تروریست ها همکاری نیرومند داشته باشند.

وزیر امورخارجه پاکستان نیز در این دیدار بر توسعه مناسبات دو کشور تاکید کرد و گفت: آمادگی داریم در زمینه های متفاوت سیاسی و اقتصادی همکاری های خود را گسترش دهیم.

تاکید ظریف بر تقویت همکاری‌ کشور عزیزمان ایران و پاکستان جهت تضمین امنیت مرزهای دو کشور

وی افزود: ما خواهان مرزهایی با ثبات جهت دو کشور هستیم.

طرفین همچنین ضمن گرامیداشت هفتادمین سال برقراری روابط دو کشور، در خصوص مباحث متفاوت از جمله کمک به روند صلح در افغانستان، توسعه همکاری های بانکی و انرژی، تامین برق مورد نیاز پاکستان به وسیله ایران، همکاری و ارتباط بین بنادر چابهار و گوادر، توسعه بازارهای مرزی و مباحث بین المللی، مباحث دنیا اسلام، ایجاد تسهیلات زیاد به وسیله کشور عزیزمان ایران جهت زائران پاکستانی جهت سفر به مشهد مقدس، همکاریهای چند جانبه بویژه اقتصادی با نشانه کمک به ثبات و ایجاد صلح در منطقه، مبارزه با تروریسم و گروههای افراطی و قاچاقاقچیان مواد مخدر گفتگو و تبادل نظر کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان در دیداری با همتای پاکستانی خود بر تقویت همکاری‌ها در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی تاکید کرد. 

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | همکاری | اقتصادی | پاکستان | پاکستان | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz