مقایسه کردن telegram کانال تلگرام فوتبال

مقایسه کردن: telegram کانال تلگرام فوتبال لیونل مسی یامهدی عج Football Lionel mesi

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی توصیه مشاوران املاک به خریداران

همزمان با شروع آخرین ماه از سال‌جاری، اگرچه حجم معاملات خرید و فروش مسکن به‌دلیل نزدیک شدن به روزهای نهایی سال اندکی با کم کردن مواجه می‌شود ولی همچنان گروه معد

توصیه مشاوران املاک به خریداران

توصیه مشاوران املاک به خریداران

عبارات مهم : ایران

همزمان با شروع آخرین ماه از سال جاری، اگرچه حجم معاملات خرید و فروش مسکن به علت نزدیک شدن به روزهای نهایی سال اندکی با کم کردن مواجه می شود ولی همچنان گروه معدودی از خریداران و فروشندگان در بازار حضور دارند.

به گزارش دنیای اقتصاد ؛به گفته مشاوران املاک مناطق متفاوت شهر تهران، در حال حاضر بخش عمده ای از متقاضیان موجود در بازار را منزل اولی هایی تشکیل می دهند که به علت نزدیک شدن به موعد پرداخت تسهیلات صندوق بعد انداز مسکن یکم، همچنان جست وجوی خود را در بازار ادامه می دهند. به گزارش «دنیای اقتصاد» مطابق اعلام مسوولان بانک عامل بخش مسکن از مجموع عضویت ماهانه حدود ۲۰ هزار نفر در صندوق بعد انداز مسکن یکم در کشور، حدود ۶ هزار عضویت سهم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به شرایط بازار مسکن به خریداران منزل اولی توصیه می کنند که جهت خرید، آپارتمان های مسکونی به قیمت رسیده و کمتر از میانگین قیمت هر مترمربع را گزینش کنند. مطابق با آخرین گزارش بانک مرکزی در حال حاضر میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به متری ۵ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسیده هست. در جدول نبض بازار امروز قیمت پیشنهادی آپارتمان های مسکونی تا ۲۰ سال تا سقف متری ۵ میلیون تومان معرفی شده است اند.

توصیه مشاوران املاک به خریداران

واژه های کلیدی: ایران | بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz